zdjecie na tindera

Zdjęcia na Tinder to moim zdaniem najważniejszy element podrywu. Pisałem o tym więcej w moim artykule Tinder Brak Par?. Dlatego nieraz spotykałem się z pytaniami na temat sesji zdjęciowej u fotografa. Otóż takie klasyczne sesje zdjęciowe nie mają sensu. Idziesz do fotografa, a on robi Ci zdjęcia na jednolitym tle. W żaden sposób nie jest to atrakcyjne dla kobiety. W ten sposób pokazujesz, że musisz się mocno starać, żeby zdobyć jakąkolwiek kobietę.

Ja proponuję Ci trochę inną sesję. Na Tinderze masz pokazać szeroko rozumiany styl życia. Dlatego poproś kolegę, żeby zrobił Ci taką sesję zdjęciową “na mieście”. Wyjdźcie z aparatem i róbcie zdjęcia na Tindera pokazujące Twoje życie.

Jeżeli nie macie dobrego aparatu to wystarczy smartphone. Pamiętajcie tylko żeby robić zdjęcia w dzień, kiedy jest dobre światło.

Tinder zdjęcia – Jak je zrobić?

Idźcie do modnego lokalu w waszym mieście. Kobiety lubią towarzyskich facetów. Jeżeli masz wymówkę, że Cię nie stać, to woda kosztuje nie więcej niż 10 zł. Zdecydowanie mniej niż sesja zdjęciowa u fotografa. Nie mówiąc już o tym, że na takich zdjęciach lepiej mieć wodę niż piwo.

Sposobów na pokazanie Twojej atrakcyjności jest sporo. Możesz zrobić zdjęcie w parku ze znajomymi albo z psem. Możesz być zaskoczony ale zdjęcia w gronie rodzinnym też się dobrze sprawdzają. Dobre kontakty z rodzinną to 1 z 7 czynników atrakcyjnego faceta w oczach kobiety. O pozostałych 6 możesz przeczytać w moim poradniku.

Robiąc taką sesję pamiętaj żeby robić 10-20 zdjęć do jednego ujęcia. Pojedyncze zdjęcie może nie wyjść. Możesz zrobić głupią minę, pojawi się coś w tle itp. Robiąc 10 zdjęć, wybierzesz te, które wyszło najlepiej.

Jak Podrywać na Tinderze? Kompletny Przewodnik

Przykład dobrych zdjęć na Tindera

Tinder zdjęcia konrada

Profil Konrada trochę mnie zaskoczył. Młody chłopak, a potrafi się tak dobrze
zaprezentować. Wygląda mi to nawet na sesję zdjęciową ustawioną pod Tindera. Co
jest oczywiście bardzo dobrym pomysłem, byle tylko nie było tego za bardzo widać.

U Konrada tego nie ma. Elegancko ubrany chłopak, modna fryzura i
ekskluzywna restauracja. Widać, że pochodzi z “dobrego” i bogatego domu. Kobiety
to lubią. Zabawny tekst w opisie fajnie dopełnia całość. Na pewno nie ma problemu,
żeby umówić się na randkę.

Możesz mieć teraz wymówki, że nie jesteś bogaty. Spójrz tylko, że nic o
Konradzie nie wiesz. On taki wizerunek wykreował w Twojej głowie. Kosztowało go
to tylko dwie koszule i 10 zł na wodę w restauracji. Daje do myślenia?

Powyżej znajduje się fragment z mojego bestsellerowego ebooka opisującego różne męskie profile znalezione na Tinderze. Można go znaleźć tutaj.

 

Własna sesja zdjęciowa to najlepszy sposób żeby mieć odpowiednie zdjęcia na Tindera. Wymaga trochę pracy, ale będziesz bardzo zadowolony z efektów. Proszę, daj znać w komentarzach jak Ci poszło.

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 176 Average: 4.4]
Jak Zrobić Zdjęcia na Tindera?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *