tinder opinie faceta

Doba powszechnego dostępu do internetu musiała się prędzej lub później odbić na relacjach między ludzkich. Dostęp dla każdego, z dowolnego miejsca na ziemi sprawiło, że ludzie stali się wygodniccy. Nie dziwi zatem fakt, że również relacje międzyludzkie uległy cyfryzacji.

 

Zobacz Tinder Poradnik

 

W ten właśnie sposób, metodą prób i błędów, wypracowywano kolejne portale społecznościowe, których zadaniem było skracanie relacji pomiędzy ludźmi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Choć pierwsze próby odbywały się z różnymi efektami, to ostatecznie wypracowano takie rozwiązania jak portal Facebook, który bez wątpienia króluje na tym rynku.

Obok zwykłych relacji towarzyskich, nie należało długo czekać, aż powstanie również rozwiązanie, dedykowane do nawiązywania relacji o charakterze typowo romantycznym. Skoro bowiem spora część naszego życia została przeniesiona do sieci, dlaczego więc poszukiwanie drugiej połówki również nie mogło się odbyć w tym miejscu? Wydawało się, zresztą słusznie, że to tylko kwestia czasu.

Czym jest Tinder i dlaczego ma takie opinie?

Tak powstało rozwiązanie, które ma bardzo różne opinie. Mamy na myśli Tinder – portal, którego zadaniem jest parowanie nieznanych sobie osób. Całość oparta jest o specjalną konstrukcję, której celem jest maksymalne uproszczenie wszystkich procesów parowania ludzi. I tak powstała aplikacja, w której użytkownik przegląda zdjęcia innych osób, które są mu podsuwane przez system w oparciu o pewne precyzyjne kryteria. Na podstawie ogólnego, pierwszego wrażenia, wypracowanego na podstawie przeglądu zdjęć, decydujemy, czy chcemy poznać daną osobę bliżej, dokonując tak zwanego parowania, poprzez przesunięcie zdjęcia w prawo.

Teraz nadchodzi pora na ruch drugiej strony. Jeśli również zainteresowana jest nawiązaniem interakcji, musi przesunąć Twoje zdjęcie, które pojawiło się jako propozycja relacji, również w prawo. Tak dochodzi do sparowania.

 

Tinder opinie ma pozytywne głównie dlatego, że

nawiązywanie relacji trwa zasadniczo krótko

 

i tylko z zaakceptowanymi osobami można prowadzić konwersację. Dzięki temu unika się nadmiernego spamu oraz innych, nieprzyjemnych sytuacji, a cały proces trwa naprawdę krótko.

Niemniej różne opinie krążą na temat Tinder w sieci. Z jednej strony, jak było to już wspomniane, są one pozytywne. W końcu aplikacja spełnia swoją rolę, naprawdę umożliwiając nawiązanie relacji głębokiej oraz pełnej uczucia. Z drugiej jednak często pojawiają się głosy również negatywne, do których warto się odnieść. Z czego one wynikają? Jakie wnioski można dokładnie z nich wysnuć? Zbadajmy ten temat nieco bliżej.

Tinder opinie facetów w 2020 roku

tinder opinie facetówZ punktu widzenia przeciętnego mężczyzny, aplikacja Tinder to bardzo dobre rozwiązanie do nawiązywania relacji i poszukiwania odpowiedniej partnerki. Mężczyźni w pierwszej kolejności dokonują oceny danej kobiety opierając swoje szacowanie na podstawie stosownego wyglądu. Na dobrą sprawę nie ma w tym względzie żadnej różnicy, pomiędzy światem rzeczywistym czy wirtualnym. I nie ma w tym absolutnie nic nadzwyczajnie odkrywczego – wszyscy wiedzą o tym od stuleci. Tak jesteśmy zaprogramowani przez naturę i dlatego właśnie kobiety tyle uwagi przykładają do prawidłowego wyglądu, zwłaszcza jeśli udają się w miejsce, w którym mają szansę na poznanie kogoś ciekawego. Jest to również bardzo dobrze widoczne w aplikacji, w której zdjęcia są maksymalnie wyszparowane i mają za zadanie pokazywać to, co najlepsze.

 

W przeciwieństwie jednak do mężczyzn, kobiety swojego partnera wybierają na podstawie jego wartości społecznej, która jest wypadkową wielu innych czynników, takich jak powodzenie, uznanie społeczeństwa, dobre zdrowie. Wygląd ma dla kobiet o wiele mniejsze w tym kontekście znaczenie. A mimo to w aplikacji dokonuje się oceny na jego podstawie. Jak to dobrze pogodzić? Okazuje się, że całkiem prosto – możemy sami zaprojektować odpowiednie zdjęcie, które będzie ukazywało dokładnie to, co chcemy przekazać drugiej stronie. Kobiety robią to każdego dnia, dokładnie selekcjonując zdjęcia i dokonując ich obróbki, więc również możemy wykorzystać przewagę aplikacji.

Dlatego też opinie o Tinder są tak pozytywne – pozwalają na wyeliminowanie czynników, które w realnym świecie od razu dyskwalifikowałyby Twoje podejście, takie jak na przykład właściwe otwarcie konwersacji.

Całość sprowadza się do przeciągnięcia zdjęcia i zapytania o coś interesującego z profilu. Możesz zbudować więc mocną więź, którą wystarczy przekuć na relacje na żywo.

Ostatnio pojawiły się bardzo nietypowe informacje, jakoby jest to aplikacja używana tylko i wyłącznie do nawiązywania szybkich i krótkotrwałych relacji o podtekście seksualnym. Mimo, że mamy 2020 rok, to takie opinie o Tinder na niejednym forum są całkiem powszechne. A jak sprawa ma się w rzeczywistości?

 

Zobacz Tinder Poradnik

 

Doba cyfryzacji i szybkość przepływu informacji sprawia, że pewne fakty wypływają na wierzch i okrążają świat z prędkością światła. Ponieważ jesteśmy od wielu lat intensywnie bombardowani sensacjami, dla wielu z nas to najlepsza pożywka i forma rozrywki. Dlatego też marginalne przypadki, bo takie mogą się zdarzyć, są eksponowane do rangi standardu, a wielokrotnie powtarzana plotka jest uznawana za jedyną prawdę.

 

A ta z kolei prezentuje się zupełnie odmiennie. Oczywiście aplikacja może służyć do celu szybkiego nawiązywania relacji o charakterze czysto fizycznym. Co więcej – nie jest możliwym wykluczyć przypadki, w których rzeczywistość nie oddaje stanu ze zdjęć. Dotyczy to zarówno jednej strony jak i drugiej.

 

Ale krążące o Tinder na forum opinie wskazują również, że w samym 2020 roku wiele kobiet i mężczyzn naprawdę samotnych i szukających kogoś na dłużej lub wręcz na stałe, wykorzystywało do tego celu Tindera. Ponieważ nie jest to stara aplikacja, więc nie można stwierdzić, że konkretna liczba osób nawiązała stałą relację na długie lata. Ale to samo można również powiedzieć o każdej innej formie poznawania ludzi. A na dobrą sprawę Tinder ułatwia przejście od relacji wirtualnej do tej nawiązywanej osobiście. Dalej bowiem to właśnie relacje osobiste dominują w naszej bazie i stoją na zdecydowanie wyższym poziomie od tej wirtualnej.

 

Oczywiście warto zwrócić uwagę, że czasem mogą się zdarzyć dziwne i nietypowe przypadki różnego typu, które nie zawsze da się przewidzieć. Jednakże takie przypadki zasadniczo są marginalne i zdarzają się wszędzie, przy każdej okazji nawiązywania relacji oraz kontaktu. Wystarczy trochę czujności, by uniknąć nieprzyjemności. Z tego powodu tym bardziej warto zainteresować się tą aplikacją, bo może właśnie dzięki niej nawiążesz świetną relację na całe życie?

 

Zobacz Tinder Poradnik

 

Odpowiednie przygotowanie się do pracy z Tinderem jest niezwykle ważne. Chcemy bowiem za jego pomocą zakomunikować pewne ważne dla nas i atrakcyjne cechy. Z drugiej strony zależy nam, żeby wyglądało to naturalnie, jako element naszego codziennego wizerunku. W którym kierunku najlepiej w takim razie pójść?

Przede wszystkim jak wskazują opinie na forum o tego typu aspektach Tindera, to nie należy kłamać i jest to najważniejsza zasada. Masz w sobie bardzo wiele ciekawych cech, zachowań i atrakcyjnych dla kobiet właściwości. Problemem jest jedynie ich właściwe wyeksponowanie. Możecie to zrobić, za pomocą odpowiedniego przygotowania swojego profilu. W tym celu warto sięgnąć do odpowiedniego poradnika, który dokładnie traktuje o tych kwestiach. Dla osób, dla których jest to nowość, brak doświadczenia może wydatnie utrudnić właściwą prezentację i odsunąć w czasie stosowne rezultaty. Szkoda w tym względzie marnować czas na próby i błędy, zwłaszcza że w ich wyniku wiele ciekawych możliwości zostanie bezpowrotnie zmarnowanych.

Kolejnym aspektem jest rozmowa. Warto wiedzieć, w jaki sposób ją odpowiednio rozpocząć, ale również jak pogłębiać za jej pomocą relację. Zwykła wymiana najważniejszych informacji jest w porządku, ale z umiarem. Nie przeprowadzasz z kobietą wywiadu, a jak wskazują opinie na forum o Tinder i relacjach na nim, nikt nie lubi nadmiaru pytań. Warto mieć coś ciekawego do opowiedzenia o sobie, swoich zainteresowaniach oraz pasjach. Wbrew pozorom to przyciąga, a wzajemna wymiana historii jest podstawą głębokich relacji.

 

Cały kontakt traktuj jako dobrą zabawę.

Nie chodzi o to, żeby nie brać na poważnie relacji oraz drugiej strony, ale o to, by nie przynudzać. Pamiętaj również, że nadmierne przywiązanie do efektów może więcej narobić szkód, niż naprawdę pomóc. Dlatego warto podejść do sprawy na zasadzie poznawania kogoś interesującego, z szansą na coś więcej. Dzięki temu rozmowa będzie dużo swobodniejsza, relacja głębsza i działajaca na wielu płaszczyznach, ale przede wszystkim ciekawa.

 

Zobacz Tinder Poradnik

 

A potem przyjdzie czas na samo spotkanie. Wbrew pozorom, jest to bardzo ciekawa sytuacja.

Będziesz bowiem robił drugie “pierwsze wrażenie”.

Musi więc ono wypaść dobrze, ale przede wszystkim być naturalną kontynuacją relacji wirtualnej. Nie możesz być innym facetem w internecie, a innym w rzeczywistości. To się na dłuższą metę nie sprawdzi. Co więcej – nie musisz odgrywać kogoś niesamowitego. Tinder, jak pokazują ostatnie w 2020 roku opinie na forum, przyciąga wiele osób i udawanie kogoś zawsze kończy się źle.

 

Na pierwszy rzut oka, te wszystkie informacje mogą wydawać się przytłaczające swoim rozmiarem.

Należy zadbać o bardzo wiele rzeczy, które dotyczą wielu aspektów. Wydaje się to tylko pozorne. Tak naprawdę całość sprowadza się do kilku prostych, można wręcz powiedzieć intuicyjnych mechanizmów. Jednakże dla wielu może wcale nie być to takie proste. Dlatego też nie warto podejmować się wielu działań bez odpowiedniego przygotowania. Zwłaszcza, że jest to proces prosty i nieskomplikowany. Wystarczy bowiem skorzystać z odpowiednio przygotowanego poradnika. Dobrze skonstruowany poprowadzi Cię przez podstawowe cechy atrakcyjności. Wskaże jak przygotować odpowiednie zdjęcia, przede wszystkim likwidując niedoskonałości samego sprzętu fotografującego. A nawet jak przeprowadzić rozmowę w taki sposób, by naprawdę pokazać to, co mamy w sobie najlepsze. A da się to zrobić, do tego w całkiem prosty sposób.

 

Podsumowując – Tinder to świetne miejsce do nawiązywania relacji. Opinie użytkowników na forum potwierdzają, że również w 2020 roku jego popularność nie słabnie, a sama aplikacja ma się dobrze. Nie zmieniły się do tej pory jej założenia, gdyż nie było to konieczne – portal spełnia swoje zadanie w zupełności. Dlatego też warto być może wziąć życie w swoje ręce i skorzystać z nowoczesnej technologii, którą oferuje dzisiejszy świat. Ma nam ona po prostu ułatwić codzienne życie, dlatego warto z niej skorzystać, zwłaszcza, że obecnie jest to tak proste i wygodne.

 

Zródła:

[1] https://cyfrowa.rp.pl/biznes/42362-co-piaty-student-korzysta-z-tindera-dramatycznie-slaba-skutecznosc

[2] https://ircenter.com/tinder-kim-sa-jego-uzytkownicy/ 

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 74 Average: 4.5]
Tinder opinie facetów w 2020 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *