tinder opinie facetaDobra powszechnego dostępu do internetu musiała się prędzej lub później odbić na relacjach między ludzkich. W ten właśnie sposób, metodą prób i błędów, wypracowywano kolejne portale społecznościowe, których zadaniem było skracanie relacji pomiędzy ludźmi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Choć pierwsze próby odbywały się z różnymi efektami, to ostatecznie wypracowano takie rozwiązania jak portal Facebook, który bez wątpienia króluje na tym rynku.

Zobacz Tinder Poradnik

Obok zwykłych relacji towarzyskich, nie należało długo czekać, aż powstanie również rozwiązanie, dedykowane do nawiązywania relacji o charakterze typowo romantycznym. Skoro bowiem spora część naszego życia została przeniesiona do sieci, dlaczego więc poszukiwanie drugiej połówki również nie mogło się odbyć w tym miejscu? Wydawało się, zresztą słusznie, że to tylko kwestia czasu.

Czym jest Tinder i dlaczego ma takie opinie?

Tak powstało rozwiązanie, które ma bardzo różne opinie. Mamy na myśli Tinder – portal, którego zadaniem jest parowanie nieznanych sobie osób. Całość oparta jest o specjalną konstrukcję. Użytkownik przegląda zdjęcia innych osób, które aplikacja podsuwa z uwagi na pewne precyzyjne kryteria. Na podstawie ogólnego, pierwszego wrażenia opartego o przegląd zdjęć, decydujemy, czy chcemy poznać daną osobę bliżej, dokonując tak zwanego parowania, poprzez przesunięcia zdjęcia w prawo.

Teraz nadchodzi pora na ruch drugiej strony. Jeśli również zainteresowana jest nawiązaniem interakcji, musi przesunąć zdjęcie również w prawo. Tak dochodzi do sparowania.

Tinder opinie ma pozytywne głównie dlatego, że

nawiązywanie relacji trwa zasadniczo krótko

 

i tylko z zaakceptowanymi osobami można prowadzić konwersację. Dzięki temu unika się nadmiernego spamu oraz innych, nieprzyjemnych sytuacji. tinder opinie facetów

Niemniej różne opinie krążą na temat Tinder w sieci. Z jednej strony, jak było to już wspomniane, są one pozytywne. Z drugiej jednak często pojawiają się głosy również negatywne. Z czego one wynikają? Jak się do nich dokładnie odnieść? Zbadajmy ten temat nieco bliżej.

Tinder opinie facetów

Z punktu widzenia przeciętnego mężczyzny, aplikacja Tinder to bardzo dobre rozwiązanie do nawiązywania relacji i poszukiwania odpowiedniej partnerki. Mężczyźni w pierwszej kolejności dokonują oceny danej kobiety opierając swoje szacowanie na podstawie stosownego wyglądu. Absolutnie nie ma w tym nic nadzwyczajnie odkrywczego – wszyscy wiedzą o tym od stuleci. Dlatego właśnie kobiety tyle uwagi przykładają do prawidłowego wyglądu. Jest to bardzo dobrze widoczne w aplikacji, w której zdjęcia są maksymalnie wyszparowane i mają za zadanie pokazywać to, co najlepsze.

W przeciwieństwie jednak do mężczyzn, kobiety swojego partnera wybierają na podstawie jego wartości społecznej. Wygląd ma poślednie znaczenie. A mimo to w aplikacji dokonuje się oceny na jego podstawie. Jak to dobrze pogodzić? Okazuje się, że całkiem prosto – możemy sami zaprojektować odpowiednie zdjęcie, które będzie ukazywało dokładnie to, co chcemy. Kobiety robią to każdego dnia, więc również możemy wykorzystać przewagę aplikacji. Dlatego też opinie o Tinder są tak pozytywne – pozwalają na wyeliminowanie czynników, które w realnym świecie od razu dyskwalifikowałyby Twoje podejście. Możesz zbudować więc mocną więź, którą wystarczy przekuć na relacje na żywo.

Oczywiście warto zwrócić uwagę, że czasem mogą się zdarzyć dziwne i nietypowe przypadki różnego typu, które nie zawsze da się przewidzieć. Jednakże takie przypadki zasadniczo są marginalne i zdarzają się wszędzie. Wystarczy trochę czujności, by uniknąć nieprzyjemności. Z tego powodu tym bardziej warto zainteresować się tą aplikacją, bo może właśnie dzięki niej nawiążesz świetną relację na całe życie?

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 12 Average: 4.3]
Tinder opinie facetów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *