jak działa tinder - przykladowa paraMimo coraz większego pędu życia, bycie singlem nie jest niczym przyjemnym. Z uwagi jednak na coraz większą ilość czasu poświęcanego na pracę coraz trudniej jest nam kogoś poznać. Na szczęście dzisiaj dostępne są rozmaite aplikacje, które pomagają poszerzać krąg znajomych, a tym samym zwiększają szanse na znalezienie swojej drugiej połówki. Jedną z takich aplikacji jest Tinder. To jedna z niewielu aplikacji towarzyskich, które dostępne są dla użytkowników na całym świecie. Zasięg jej działania jest ogromny. Pojawia się pytanie jak działa Tinder?

Tinder to aplikacja, która zyskała popularność na całym świecie. Liczba jej użytkowników to na dzień dzisiejszy pięćdziesiąt milionów. Aż dziesięć milionów loguje się na swoje konto każdego dnia. Są to więc użytkownicy niezwykle aktywni, którzy zainteresowani są czynnym poznawaniem nowych osób. Wiecej statystyk znajdziesz w artykule „Kto korzysta z TIndera w Polsce?

Tym, co wyróżnia Tinder spośród innych aplikacji towarzyskich jest bez wątpienia jej przeznaczenie. To program, który powstał nie z myślą o użytkownikach komputerów, a smartfonów. Jej popularność rosła błyskawicznie. Dzisiaj dostępna jest w aż dwudziestu czterech wersjach językowych.

Jak działa tinder? – Zakładanie konta

Do założenia konta w aplikacji niezbędny jest profil na Facebooku. To właśnie z niego Tinder pobiera zdjęcia, a także najbardziej podstawowe informacje na nasz temat. Wystarczy zaledwie kilkanaście sekund, aby aplikacja przedstawiła nam potencjalnych kandydatów. Robi to, pokazując ich imiona opatrzone zdjęciami. Cały proces dobierania kandydatów opiera się na analizie takich danych, jak:

  • wiek
  • orientacja seksualna
  • miejsce zamieszkania

Jeżeli propozycja aplikacji przypadnie nam do gustu, wystarczy polubić profil wybranej osoby. Co jednak ważne, nasz wybranek dowie się o tym dopiero wówczas, gdy również polubi nasz profil. Od tego momentu można zacząć właściwe flirtowanie. To od nas zależy, w jaką stronę będziemy prowadzić znajomość. Być może jest to początek pięknej przyjaźni, a może czegoś więcej.

Tinder jest aplikacją niezwykle prostą w obsłudze. Nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności, aby uporać się z Tinderem. W Stanach Zjednoczonych korzystanie z aplikacji Tinder jest niezwykle modne. U nas wiele osób nadal ciągle wstydzi się poszukiwania znajomości za pośrednictwem Internetu (zobacz Tinder opinie facetów). Można jednak spodziewać się, że będzie to się powoli zmieniać. Stajemy się coraz bardziej otwarci, a jednocześnie mamy coraz mniej czasu na poszukiwanie znajomości w tradycyjny sposób. Jest też doskonałym sposobem na randkowanie gdy w naszym otoczeniu nie możemy znaleźć interesujących nas kobiet. Aplikacja Tinder jest więc doskonałą odpowiedzią na zmiany, jakie zachodzą w naszym funkcjonowaniu i coraz większe tempo życia.

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 13 Average: 4.5]
Jak działa tinder?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *