Polski Tinder co to jest - zrzut ekranuNikt nie chce być sam. Nawet jeśli na pewnym etapie życia wydaje się nam, że bycie singlem jest fajne, szybko zauważamy minusy takiego stanu rzeczy. Możliwości poszukiwania partnera są obecnie zdecydowanie większe niż kiedyś. Do swojej dyspozycji mamy między innymi liczne serwisy randkowe, wśród których znajduje się również Tinder Polska. „Tinder co to” oraz „Tinder co to jest” to jedne z popularniejszych zapytań wpisywanych do wyszukiwarek internetowych przez osoby poszukujące partnera. Daje ogromne możliwości, a jego zasięg naprawdę potrafi zaskoczyć.

Tinder to dzisiaj najbardziej popularna aplikacja randkowa wykorzystywana przez użytkowników na całym świecie. Instaluje się ją na telefonie komórkowym i od razu możemy zobaczyć profile innych osób z naszej okolicy.

Jak dużo jest użytkowników Tindera

Prowadzone statystyki pokazują, że ma dzisiaj już ponad pięćdziesiąt milionów użytkowników. Wśród nich około dziesięciu milionów loguje się na swoje konta codziennie. Właściciele serwisu twierdzą, że udało im się połączyć w pary około dziesięć miliardów ludzi. Co ważne, znajomość została przeniesiona do realnego życia.

Tinder w Polsce też jest niesamowicie popularny. Szacuje się, że w Polsce korzysta z niego przeszło 5 milionów ludzi.

Kogo znajdziesz na Tinderze?

Wiele aplikacji randkowych obiecuje tym, którzy zakładają konto znalezienie partnera. Ma to niemalże graniczyć z pewnością. Tymczasem właściciele Tindera takich deklaracji nie składają. Podkreślają, że ich aplikacja ma charakter wybitnie towarzyski. Ma ona pomagać w poszerzaniu kręgu znajomych. Jeśli przy okazji uda się znaleźć partnera na całe życie, to oczywiście dobrze. Nie jest to jednak nadrzędny cel przyświecający aplikacji Tinder.

Tinder skutecznie ułatwia nawiązanie kontaktu z atrakcyjnymi osobami, które mieszkają w naszym pobliżu. Co istotne, aplikację stworzono tak, aby nie narzucała i w żaden sposób nie sugerowała charakteru relacji z innymi użytkownikami. To my decydujemy o tym, czego oczekuje od nowo poznanych za sprawą aplikacji osób. Szukasz przyjaciela? Kochanka? A może miłości na całe życie? Aplikacja Tinder może pomóc w każdym z tych przypadków.

Statystyki pokazują, że szanse na znalezienie partnera z pomocą aplikacji Tinder wynoszą około 53%. Bez wątpienia nie jest to mało. Należy jednak podkreślić, że z aplikacji korzystają nie tylko single. Wśród użytkowników nie brakuje osób pozostających w stałych związkach, które szukają jedynie nowych znajomości i nie zamierzają nadawać im charakteru erotycznego. To my sami nadajemy cel korzystaniu z aplikacji. Jak wspomnieliśmy na początku, nie jest to bowiem typowa aplikacja randkowa. Zakres jej zastosowania jest zdecydowanie szerszy.

Tinder to ciekawa aplikacja, którą warto poznać bliżej. Zachęcamy do lektury naszego kolejnego artykułu mówiącego tym razem o tym jak działa Tinder.

Jak sciągnąć Tindera Polska?

Najpewniejszym źródłem aplikacji mobilnych są oficjalne sklepy: Google Play i Apple Store.

pobierz z Google Play

Tinder-Polska-appstore

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 20 Average: 4.7]
Tinder Polska – co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *