Najczęstszy błąd rozmowy na tinderze

Jak zagadac na tinderze - pozytywna reakcja kobiety
Jak zagadać na tinderze? To bardzo częsty problem facetów. 99% moich kursantów popełniała ten sam błąd. Zaczynali rozmowę w tak

i sposób:

“:)”
”Czesc”
“Co slychac?”

Jak zagadać na tinderze? - przyklady róznych facetow

Nie ma w tym nic interesującego. Kobieta dostaje setki takich wiadomości. Ten sposób zadziała jedynie, gdy masz bardzo dobre zdjęcia i masz szczęście, że kobieta przeczyta Twoją wiadomość.

Żeby kobieta chętniej zaczęła z Tobą rozmawiać musisz ją bardziej zaciekawić i zainteresować. Niestety do tego musisz być bardzo kreatywny i mieć tak zwaną dobrą „bajerę”. Ja nie lubię  utrudniać sobie życia, dlatego spróbowałem sposobu który przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

 

Jak Podrywać na Tinderze? Kompletny Przewodnik

 

Jak zagadać na tinderze? Rozpoczęcie rozmowy które Cię zaskoczy 

Zacząłem umawiać się na spotkanie w pierwszej wiadomości. Pisałem “Jestem konkretnym facetem, kawa?”. Jeżeli masz dobre zdjęcia to działa to bardzo dobrze. Z moich obserwacji 5 na 10 kobiet do których to wysłałem chciała się umówić. Mowa tutaj o niezobowiązującej kawie. Jeżeli na spotkaniu będzie drętwo to rozstajemy się bez żalu.

Kobiety mają dosyć rozmów na Tinderze z których nic nie wychodzi. Większość z nich lubi poznawać ludzi, i z chęcią gdzieś wyjdą. Muszą mieć tylko pewność, że nic się im nie stanie. Dlatego ważne są odpowiednie zdjęcia i miejsce spotkania.

Jeżeli masz już odpowiednie zdjęcia to wypróbuj tego sposobu na umówienie spotkania. Chciałbym jedynie, żebyś wymyślił swoją unikalną wiadomość. Kobiety mogą kojarzyć już pokazany tu przykład, a one nie lubią kopiowania. Chcą poznać kogoś wyjątkowego.

 

Rozpoczęcie rozmowy to tylko jeden z wielu elementów które trzeba umieć, żeby poderwać atrakcyjną kobietę na Tinderze.  Więcej porad możesz znaleźć w moim poradniku Tinder poradnik.

 

Jak Poznać Kobietę na Tinderze? Kliknij Tutaj

 

Napisz w komentarzu jak ten sposób się sprawdza u Ciebie. Komentarze są anonimowe dlatego możesz też napisać jak było na randce. Niech to będzie motywacja dla innych facetów.

 

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 244 Average: 4.5]
Jak zagadać na tinderze?

10 thoughts on “Jak zagadać na tinderze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *