Widziałem wiele profili na Tinderze, męskich i żeńskich. Zdecydowanie stwierdzam, że to właśnie nieodpowiednie zdjęcia są powodem porażek na Tinderze: brak par albo braku wiadomości. Wszystko dlatego, że stworzyłeś zły obraz Twojej osoby w oczach kobiety.

Brak Par(dopasowań) na Tinderze! Jaki jest powód?

Zobacz Tinder Poradnik

Weź teraz swój telefon, otwórz Tindera, przejrzyj zdjęcia i odpowiedz sobie na najważniejsze pytania które pomogą Ci w wyborze zdjęć:

Co to zdjęcie o mnie mówi?
Jakie informacje o mnie przekazuje?

Jeśli jakieś zdjęcie nic o Tobie nie mówi, to nawet nie ma sensu go wrzucać. Kobieta Cię nie zna, nic o Tobie nie wie. Przeglądając kilka Twoich zdjęć musi zdecydować czy ma ochotę poświęcić swój czas i poznać Cię bliżej na randce.

Wielu facetów wrzuca zwykłe selfie w T-shircie.

tinder zdjęcia facetów - przyczyna braku par

Takie coś zdecydowanie odrzuca kobietę. Kobieta myśli sobie o tobie, że:

 1. Skoro musisz sam sobie robić zdjęcia, to znaczy, że jesteś jakimś dziwny i nie masz żadnych znajomych. Kobieta może się wręcz obawiać, że coś jej zrobisz.
  Atrakcyjny facet nie robi sam sobie zdjęć (a raczej nie wrzuca ich do internetu) tylko robią mu je znajomi na wspólnym wyjściu, imprezie itp.
 2. Trzeba być naprawdę napakowanym i przystojnym facetem żeby wyglądać męsko w T-shircie. W większośc facetów taka nie jest. Faceci w T-shircie wyglądają dziecinnie. Kobieta nie chce mieć chłopca tylko mężczyznę. Chce czuć się przy nim kobieco i chwalić się nim przed koleżankami. 20paro latek w T-shircie zdecydowanie nie spełnia jej założeń.
  A wystarczy ubrać elegancką i dobrze dopasowaną koszulę. Tak mało potrzeba. Sam zobaczysz jak będziesz wyglądał bardziej męsko i przystojnie. Warunki są takie, że koszula musi być dobrze dopasowana i wsadź ją w spodnie.
 3. Kobieta zakłada, że zdjęcia które wrzuciłeś na Tindera to Twoje najlepsze zdjęcia wybrane z setek innych (one tak robią). Nie stawia Cię to w najlepszym świetle. Chłopiec bez żadnych znajomych. Nic dziwnego, że brakuję Ci par.

Jakie zdjęcia wybrać?

Żeby to o czym tutaj pisze, przyniosło Ci jakiekolwiek korzyści musisz działać.

 1. Po pierwsze załóż nowe konto na Tinderze. Na obecnym koncie nie dostaniesz już „lajka” od kobiet które już Cię odrzuciły. Nie ma co tracić dobrych okazji.
 2. Przeszukaj wszystkie swoje zdjęcia. Masz być na nich dobrze ubrany. Dookoła ma być trochę osób równie atrakcyjnych jak Ty. Idealne są zdjęcia z kobietami. To pokazuję innym kobietom, że jesteś “sprawdzony”, że kobiety się Ciebie nie boją.
  Jeżeli nie masz takich zdjęć to zacznij je robić. Jak gdzieś wychodzisz to poproś znajomych żeby Ci robili zdjęcia. Już po jednym wyjściu możesz mieć parę odpowiednich fotek.
 3. Jeżeli nie chcesz wrzucać zdjęć ze znajomymi bezpośrednio na Tindera bo nie masz ich zgody to wrzuć je na instagrama. Nikt nie będzie miał nic przeciwko, że je tam wrzucisz. W Tinderze podepnij kont instagrama. Kobiety na pewno je zobaczą.

Więcej na temat zdjęć na Tindera możesz poczytać w moim artykule: Jak Zrobić Sesję Zdjęciową na Tindera?

 

Dobre zdjęcia to tylko jeden z elementów podrywania na Tinderze. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź mój poradnik:

Jak Podrywać Na Tinderze? Kompletny przewodnik

 

Jestem przekonany, że po zastosowaniu moich rad nie bedziesz już narzekał na brak par 🙂  Pochwal się w komentarzu jak Ci poszło. Jeżeli masz jakieś pytania to też napisz je w komentarzu. Na wszystkie pytania odpowiem.

Polub albo udostępnij znajomym
Oceń artykuł
[Total: 175 Average: 4.5]
Tinder Brak Par?

16 thoughts on “Tinder Brak Par?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *